Vyhledat

GARANCE SPOKOJENOSTI - 30 dnů na vyzkoušení sedačky

Doprava ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Matrace pro zdraví spánek - nejlepší cena na trhu

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

DOPRAVA ZDARMA - NAKUPUJTE ONLINE

Řešení do malých bytů? Sedačky na každodenní spaní

Majitelé malých bytů, jako jsou 1+kk nebo garsonky většinou řeší stejný problém. Jak sladit spací a společenskou část bytu? Ne všichni mají v bytě tak vysoké stropy, aby si mohli dovolit spací patro, a nafukovací matrace také nepředstavuje dlouhodobé řešení. Naštěstí se vyrábí sedačky na každodenní spaní, které snadno rozložíte, složíte a nemusíte se obávat, že vás z nich budou bolet záda.  

V současné době, kdy ceny za nemovitosti astronomicky rostou, se snižují metráže bytů a jednopokojové byty se stávají častým domovem zejména singles nebo mladých párů. Řešíte, jak pokoj zařídit tak, aby v něm bylo místo na spaní, i odpočinek u televize? Řešením je sedačka na každodenní spaní.

Rohová nebo sedačka do U?

Na každodenní spaní jsou nevhodné sedačky, u kterých tvoříte lůžko pouze vyklopením a přeskládáním sedáků. Na každodenní spaní je vhodná taková sedačka, že které můžete sestavit kompletní lůžko, jednolitou plochu. Tuto variantu splňuje většina rohových sedaček, případně sedaček do U, ze které můžete složit celé spací letiště. Možnost rozkladu na plnohodnotné lůžko najdete i u některých rovných sedaček. Soustřeďte se na to, aby sedačka měla kvalitní výplň, kterou jen tak neprosedíte a neproležíte.

Sedací soupravy do U se většinou dají rozložit do opravdu velké plochySedací soupravy do U se většinou dají rozložit do opravdu velké plochy. Sedačka Enro.

Co by měl gauč na každodenní spaní ideálně splňovat?

Sedačka, na které budete spát denně, by však ideálně měla mít zabudované lůžko s opravdovou matrací.Matrace musí být kvalitní, aby vás z ní nebolela záda. Mechanismus rozkládání i skládání musí být jednoduchý a rychlý, přeci jen sedačku budete rozkládat denně. Důležitá je i snadná údržba. I přesto, že lůžko na noc povléknete, i tak se vyplatí mít matraci, ze které můžete sejmout potah a vyprat ho.

Na každodenní spaní je vhodná sedačka s opravdovou matrací. Sedačka NinaNa každodenní spaní je vhodná sedačka s opravdovou matrací. Sedačka Nina

Kvalitní konstrukce, která se nerozviklá

Věnujte pozornost také konstrukci sedačky. Vzhledem k tomu, že na ní budete denně spát, musí se opírat o pevnou konstrukci, která se jen tak nerozviklá. Vhodná je konstrukce z masivního dřeva, nebo kovu.